Noc Świętych 2018

W październikowy wieczór, przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych, dzieci wraz z Rodzicami i krewnymi zgromadziły się w parafialnym kościele, aby dziękować Bogu za dar życia i wstawiennictwo Świętych – osób wyniesionych przez Kościół na ołtarze.

Najpierw miał miejsce montaż słowno-muzyczny, w którym mówiliśmy o powołaniu do świętości każdego człowieka oraz przytaczaliśmy przykłady świętego życia. Był obowiązkowy konkurs na najlepsze przebranie, w którym zwycięzców wyłonił ks. Krzysztof Witwicki z Koszalina – przyjaciel ks. Proboszcza aktualnie odpoczywający w Skierkowiźnie. Była procesja z relikwiami Świętych oraz radosne śpiewy z pokazywaniem. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.