Dziś przypada XXX Niedziela Zwykła.

W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia i uroczystości:

• w poniedziałek św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  • w piątek Uroczystość Wszystkich Świętych
  • w sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

Szkolenie komputerowe dla zgłoszonych seniorów odbędzie się w organistówce 29-30 października od godz. 10.00.

W czwartek 31 października zapraszam na NOC ŚWIĘTYCH od godz. 19.00. W programie: przedstawienie w wyk. dzieci ze SP z Roman Sebór, konkurs na najlepsze przebranie za Świętego/Świętą, procesja z relikwiami Świętych, wspólne śpiewanie, występ Zespołu Muzycznego. Zachęcam.

W piątek święto nakazane (obowiązuje udział we Mszy świętej). Msze święte o godz. 8.30 i 10.00 (obie w Skierkowiźnie) i 12.00 (na cmentarzu z procesją). Ofiary zbierane tego dnia na tacę są przeznaczone na koszty wywozu śmieci z cmentarza.

Objazd chorych z sakramentami – ze względu na Uroczystość – zostaje przesunięty na przyszły piątek 8 listopada od 9.00.

Zapraszam na Różaniec za zmarłych w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych. W pierwszą sobotę po Mszy świętej o 9.00, w niedzielę po Mszy o 12.00.

W pierwszą sobotę (Dzień Zaduszny) – Msze święte o 9.00, 12.00 i 15.00. Spotkanie dla KŻR jest przesunięte na drugą sobotę miesiąca 9 listopada po Mszy o godz. 9.00.

W niedzielę 3 listopada zapraszam na spotkanie wszystkich lektorów na godz. 19.00.

W poniedziałek 4 listopada spotkanie Wspólnoty Charyzmatycznej „Strumienie Nadziei”. Msza święta o godz. 18.30, po niej krótka katecheza i spotkanie w salce.