Rekolekcje o św. Ojcu Pio

Od lat zafascynowany Świętymi ks. Proboszcz zaprosił do naszej parafii na rekolekcje adwentowe o. Zdzisława Dumę OFMCap. – kapucyna, aktualnie posługującego jako gwardian domu zakonnego i rektor kościoła św. Jakuba w Gdańsku. Nasz Rekolekcjonista jest także Misjonarzem Miłosierdzia mianowanym przez Ojca Świętego Franciszka do posługi osobom, które zaciągnęły na siebie kary kanoniczne np. ekskomunikę.

W sposób szczególny o. Zdzisław głosi duchowość św. Ojca Pio. Organizuje m.in. kongresy poświęcone temu niezwykłemu kapucynowi i prowadzi formację dla Grup Modlitwy św. Ojca Pio. Cieszymy się, że te rekolekcje odbyły się w naszej parafii tuż przed rokiem jubileuszowym 100-lecia przyjęcia stygmatów i 50-lecia śmierci Świętego z Pietrelciny.