Parafia pw. św. Andrzeja Boboli

facebook-tabZnalazłeś się na stronie Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Skierkowiźnie. W dobie mediów elektronicznych pragniemy również w taki sposób ukazywać to, co tworzy naszą parafię – teraźniejszość i przeszłość. Chcemy docierać do wszystkich; tych którzy tworzą tę parafię nie tylko poprzez zamieszkanie, ale przede wszystkim utożsamiając się ze swoją parafią, jak i do tych, którzy chcą poznawać piękno naszej ojczyzny, zawarte w świątyniach budowanych i upiększanych na chwałę Pana Boga.

Parafia Skierkowizna

Możecie tu znaleźć informacje o wszystkim co wspólnie tworzyliśmy i tworzymy w Parafii św. Andrzeja Boboli w Skierkowiźnie na płaszczyźnie materialnej i duchowej. Jest to znakiem, że jest wielu wspaniałych parafian, którzy żyją na co dzień sprawami swojej parafii i całego Kościoła. Pragniemy, aby informacje zawarte na tej stronie pomogły wszystkim przyczyniać się do pogłębiania życia religijnego w naszej parafii zarówno tym, którzy są z nią związani jak też tym, którzy stoją z boku (przyznają się do związków z Kościołem, ale trudno jest im identyfikować się ze swoją wspólnotą parafialną). Niech więc będzie to nasze wspólne dzieło na rzecz rozwoju życia Bożego w nas i świadczeniu o Nim wobec tych, do których zostaliśmy posłani.

Niech dobry Bóg pomaga nam w staraniu się o rozwój życia Bożego w nas i świadczeniu o Nim wobec tych do których nas posyła i wspiera w kroczeniu drogą ewangelicznej miłości.