Różaniec Rodziców za Dzieci

Na prośbę Parafian utworzyliśmy w parafii grupy Różańca Rodziców za Dzieci. Już na samym początku do grup włączyło się wiele osób. Obecnie istnieje 5 grup, z których każda ma swojego świętego patrona.

  • Grupa 1 – św. Rita z Cascia
  • Grupa 2 – św. Joanna Beretta Molla
  • Grupa 3 – św. Monika, matka św. Augustyna
  • Grupa 4 – św. Hiacynta i Franciszek Marto z Fatimy
  • Grupa 5 – bł. Marcelina Darowska

Cały czas trwa nabór do Róż Różańca Rodziców za Dzieci. Jeśli jesteś rodzicem lub rodzicem chrzestnym, możesz ofiarować swoim pociechom najcenniejszy dar – dar modlitwy. Nieważne, czy Twoje dziecko jest malutkie, czy jest może zbuntowanym nastolatkiem, czy osobą dorosłą – zawsze potrzebuje duchowego wsparcia. A nie ma nic silniejszego niż modlitwa matki / ojca / rodzica chrzestnego…

Na czym polega członkostwo w grupie? Każda osoba odmawia jedną dziesiątkę różańca dziennie w intencji swoich dzieci oraz dzieci innych osób, które należą do tej samej grupy. W ten sposób za każde omadlane dziecko odmawiany jest codziennie cały Różaniec. Grupa, nawet jeśli nie zna się wzajemnie, tworzy duchową wspólnotę wiary, która wobec siebie nawzajem pełni uczynek miłosierdzia.

Zawierzenie Różańca Rodziców 2019.
Zawierzenie Różańca Rodziców.

Nie możesz skopiować treści tej strony.