Zespół Muzyczny

Najmłodsza wspólnota parafialna powstała w marcu 2019 r. Impulsem do jej powstania była potrzeba stałej posługi muzycznej na organizowanych w Skierkowiźnie Mszach św. z modlitwą o uzdrowienie, rekolekcjach i dniach skupienia.

Skład Zespołu ciągle się zmienia i ewoluuje. Obecnie mamy 10 wokalistów, organistę, flecistkę oraz gitarzystów.

Nadal poszukujemy chętnych muzyków (instrumentalistów), którzy zechcieliby razem z nami grać na chwałę Pana. Najbardziej poszukujemy dzisiaj: gitary basowej, dodatkowych gitar klasycznych, skrzypiec, ewentualnie osoby grającej na perkusjonaliach. Szukamy również akustyka do obsługi miksera. Wszystkie osoby chętne proszone są o zgłoszenie się do księdza Proboszcza.