Zespół Muzyczny

Najmłodsza wspólnota parafialna powstała w marcu 2019 r. Impulsem do jej powstania była potrzeba stałej posługi muzycznej na organizowanych w Skierkowiźnie Mszach św. z modlitwą o uzdrowienie, rekolekcjach i dniach skupienia.

Skład Zespołu ciągle się zmienia i ewoluuje. Obecnie mamy 10 wokalistów, organistę, flecistkę, gitarę basową oraz 4 gitarzystów.

Nadal poszukujemy chętnych muzyków (instrumentalistów), którzy zechcieliby razem z nami grać na chwałę Pana. Najbardziej jesteśmy zainteresowani włączeniem do zespołu instrumentów tj. skrzypce, perkusjonalia, djembe, instrumenty dęte, wiolonczela, ukulele i inne strunowe, akordeon, instrumenty etniczne. Szukamy akustyka do obsługi miksera cyfrowego. Jesteśmy również otwarci na nowych wokalistów.

Wszystkie osoby chętne proszone są o zgłoszenie się do księdza Proboszcza.