Zespół ds. Prewencji

Z dniem 15 sierpnia 2024 r., zostaje powołany w Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Andrzeja Boboli w Skierkowiźnie, Zespół ds. Prewencji w ramach standardów ochrony dzieci i osób bezbronnych. W jego skład wchodzą:

Ks. Sławomir Wądołek (proboszcz) – osoba odpowiedzialna za interwencję w przypadku podejrzenia lub zaistnienia przemocy wobec dzieci i osób bezbronnych w parafii. Nominacja z urzędu. Kontakt: kswadolek[at]gmail.com.

Katarzyna Leleniewska – osoba zaufania – powołana do przyjmowania zgłoszeń w przypadku naruszenia standardów lub zaistnienia incydentów przemocy wobec dzieci i osób bezbronnych w parafii. Kontakt: zadroznak[at]o2.pl.

Robert Próchnicki – osoba odpowiedzialna za standardy – troszczy się o to, aby standardy ochrony dzieci i osób bezbronnych były w parafii znane, wdrażane i przestrzegane. Kontakt: robertprochnicki.83[at]wp.pl.

Standardy ochrony dzieci i osób bezbronnych w Skierkowiźnie (wprowadzenie)

Standardy ochrony dzieci i osób bezbronnych w Skierkowiźnie (szczegoly)