Noc Świętych 2021

Tradycyjnie ostatniego dnia października, w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych, została zorganizowana Noc Świętych.

W pierwszej części programu programu słowno-muzycznego znalazło się przedstawienie w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Romanach-Seborach. Tego dnia mogliśmy bliżej poznać m.in. życie i posługę kardynała Stefana Wyszyńskiego, z racji zbliżającej się beatyfikacji. Dzieci uczciły również Rok św. Józefa tematycznym występem. Natomiast najmłodsi wyrecytowali wiersze: jeden o aniołach, drugi o Duchu Świętym.

W drugiej części wszyscy uczestnicy Nocy Świętych wzięli udział w procesji z relikwiami. Spotkanie zakończyło się radosnym śpiewem. Z niecierpliwością czekamy kolejnego roku i Nocy Świętych 2022!

Dodaj komentarz

Nie możesz skopiować treści tej strony.