Transmisje – niezbędne informacje

Transmisja liturgii w parafii Skierkowizna możliwa jest możliwa dzięki uprzejmości Radia 7 z Mławy oraz jego szefa pana Piotra. Serdeczne Bóg zapłać.

Uwaga! W związku z licznymi pytaniami Radio Skierkowizna transmituje WYŁĄCZNIE NA ŻYWO, co oznacza, że nie ma możliwości ponownego odsłuchania transmisji po jej zakończeniu ani „przewinięcia” do wcześniejszego momentu dla osób, które dołączyły później do transmisji. Ważny jest dla nas fakt, że osoby uczestniczące w liturgii Mszy świętej duchowo łączą się z nami w tym samym momencie, w którym ksiądz modli się w kościele.

Bieżące informacje o transmisjach:

Piątek 27 marca od 09.00 – Msza święta z nauką rekolekcyjną

Piątek 27 marca od 16.00 – Droga Krzyżowa z rozważaniami dla rodzin

Sobota 28 marca od 09.00 – Msza święta z nauką rekolekcyjną

Niedziela 29 marca od 8.15 – Wypominki i Msza św. niedzielna z nauką rekolekcyjną

Jak można nas słuchać?

Do odtwarzania może być konieczny program AIMP lub VLC Media Player.

Kliknij na łącze, aby pobrać program AIMP.

Krok po kroku – dla osób starszych.

  1. Kliknij w poniższy obrazek.
  2. Jeśli komputer wymusi zapisanie pliku, zapisz go na komputerze w dowolnym miejscu.
  3. Otwórz plik i słuchaj.
  4. W przypadku niepowodzenia sprawdź, czy posiadasz zainstalowany program AIMP lub VLC Media Player.
  5. Jeśli nie, dokonaj instalacji – kliknij tu, aby pobrać.
  6. W przypadku dalszego niepowodzenia kliknij w bezpośredni link: http://stream.radio7.pl:8000/index.html?sid=2
  7. Powinno zadziałać prawidłowo.

Na czas trwania kwarantanny dla osób, które chcą być „fizycznie” przy kościele, istnieje jeszcze jedna możliwość. Można słuchać Mszy świętej, nie wychodząc z samochodu (bez bezpośredniego kontaktu z innymi) w radiu samochodowym na częstotliwości UKF 90,5 Mhz. Do Komunii Świętej można podejść przed kościół i stanąć wzdłuż alejki. Uczestnictwo w ten sposób we Mszy świętej jest możliwe każdego dnia, nawet jeśli nie ma transmisji. Uwaga! To rozwiązanie będzie wprowadzone także w sytuacji, gdyby liczba uczestników liturgii przekroczyła 50 osób. Musimy przestrzegać restrykcji i nakazów państwowych – bez względu na osobiste przekonania.

Kanał parafii Skierkowizna na Youtubekliknij tutaj.

Z modlitwą i kapłańskim błogosławieństwem!

Dodaj komentarz

Nie możesz skopiować treści tej strony.