Goście ze Szczecina

Zawsze bardzo serdecznie witamy wszystkich Gości, którzy nawiedzają naszą przepiękną świątynię. Tym razem 24 września przywitaliśmy w naszych progach ponad 50-osobową grupę pielgrzymów ze Szczecina, którzy należą do Stowarzyszenia Krzewienia Kultu św. Andrzeja Boboli Oddział Zachodniopomorski. Pielgrzymom towarzyszył ich opiekun i asystent kościelny o. Bernard Gonska SJ.

Pielgrzymi wysłuchali historii naszego kościoła oraz modlili się przy relikwiach patrona św. Andrzeja Boboli. Na koniec uczciliśmy spotkanie wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Zapraszamy również inne grupy pielgrzymkowe do nawiedzenia parafii w Skierkowiźnie – indywidualnie lub w czasie organizowanych rekolekcji. Więcej o propozycjach dla grup (kliknij).

Dodaj komentarz

Nie możesz skopiować treści tej strony.