Anielski Dzień Skupienia 2018

W liturgiczne Święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała odbył się w naszej parafialnej wspólnocie wyjątkowy dzień skupienia – połączony z instalacją kopii figury św. Michała Archanioła z Gargano.

Tematem spotkania była „Wiara poddana doświadczeniom cierpienia i zła„. Człowiek często gubi się w swoim cierpieniu, a wtedy pyta, gdzie jest Bóg? Niektórzy tracą wiarę i popadają w zwątpienie. Czy można się przed tym chronić? I jaki jest stosunek Pana Boga do tych trudnych doświadczeń, jakie przeżywamy? Odpowiedź przyszła w wysłuchanych konferencjach. Wygłosił je proboszcz ks. Sławomir Wądołek.

Przedstawiciele Parafian ponowili swoje zawierzenie św. Michałowi Archaniołowi, strażacy podjęli czuwanie, zaś wielu chętnych przystąpiło do Szkaplerza św. Michała Archanioła. Dziękujemy także zespołowi z Baboszewa za posługę muzyczną.

Dodaj komentarz

Nie możesz skopiować treści tej strony.