Koncert „Jednego Ciała”

10 czerwca 2018 r. w Skierkowiźnie zaśpiewali państwo Lena i Maciej Durlak z Łodzi – małżonkowie, rodzice, muzycy, którzy jeżdżą po całej Polsce ze swoim świadectwem o rodzinie. Wzruszeni Parafianie i Goście słuchali autorskich piosenek zespołu. Z jednym mikrofonem i jedną gitarą akustyczną opowiadali oni poetycką historię miłości, małżeństwa i wspólnego życia. Na koniec była możliwość zakupienia płyty z autografem.

Były sobie dwa dźwięki.
Jeden był wysoki i delikatny, a drugi niski i mocny.
Przez wiele lat żyły w dużej odległości od siebie,
ciesząc się swoim niepowtarzalnym brzmieniem.
Pewnego dnia jednak zdarzyło się coś niespodziewanego.
Całkiem przypadkowo spotkały się.
Wtedy dopiero wszystko stało się jasne.
Zrozumiały, że razem brzmią najpiękniej na świecie…
i zapragnęły połączyć się już na zawsze.
Ich współbrzmienie jest najpiękniejszą muzyką,
jaką mogły kiedykolwiek stworzyć.

ze strony internetowej zespołu

Dodaj komentarz

Nie możesz skopiować treści tej strony.