Rekolekcje „Przez Maryję do miłości Ojca”

W naszych stronach przyjęły się dobrze rekolekcje eksternistyczne, które uczestnicy przeżywają w swojej codzienności, zaś co tydzień spotykają się na katechezie i grupach dzielenia. W Polsce zazwyczaj prowadzi się w ten sposób tylko REO. W Skierkowiźnie natomiast w roku 2021 uczestnicy spotykali się przez 5 tygodni z tematem „Przez Maryję do miłości Ojca”.

Jest to autorski pomysł ks. Sławomira, który oparł się na idei zawierzenia się Maryi „Rekolekcje33” według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort oraz duchowości wspólnoty Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej. Rekolekcje zakończyły się aktem zawierzenia się Matce Bożej.

PS. Ponieważ jedno ze spotkań przypadło w urodziny ks. Proboszcza, nie zabrakło też okolicznościowego poczęstunku.

Dodaj komentarz