Rekolekcje Eucharystyczne 2020

W dniach 27-29 marca 2020 r. w naszej parafii odbyły się Rekolekcje Wielkopostne, które wygłosił ks. Sławomir Wądołek, proboszcz parafii. Ich temat brzmiał: „Eucharystia źródłem przemiany i uzdrowienia„. Ta nagła zmiana głoszącego była uzasadniona państwowymi i kościelnymi restrykcjami, które obowiązują w czasie pandemii koronawirusa.

W bardzo wąskim gronie w kościele i o wiele większym gronie za pośrednictwem internetu połączyliśmy się w jedną duchową wspólnotę, aby rozważać tajemnicę i moc daru, jaki Bóg zostawił nam w Kościele.

Zachęcamy wszystkich, którym nie udało się uczestniczyć w transmisji na żywo, do odsłuchania tych rekolekcji.

Materiał audio-video można znaleźć na naszym kanale Youtube’a.

Dzień 1.
Dzień 2.
Dzień 3.

Dodaj komentarz

Nie możesz skopiować treści tej strony.