„Historyczne” Święta Paschalne w 2020 roku

W dobie koronawirusa cała parafia przeszła w tryb „online”. Za pomocą internetu komunikujemy się, przekazujemy sobie ważne informacje, a także uczestniczymy we Mszy świętej oraz nabożeństwach.

Choć nie zawsze technologia się sprawdza (zakłócenia łącza, słaby upload, limity internetu u Parafian), to jednak wiele rodzin stara się regularnie uczestniczyć duchowo w liturgiach sprawowanych w kościele parafialnym. Jest to pewien trud, ale i świadectwo wierności Panu Jezusowi w każdych, nawet niesprzyjających, okolicznościach życia.

Chcę serdecznie podziękować Parafianom, którzy odpowiedzieli na moje wezwanie, udostępniając nam ten mały fragment swojego „domowego sanktuarium”. I mam przeczucie, że te zdjęcia przejdą do historii. Pokazują serca, które pragną trwać przy Jezusie – bez względu na wszystko. Są one świadectwem wiary wobec innych ludzi. Przede wszystkim zaś ukazują prawdę „wspólnoty wirtualnej”. Jeszcze raz bardzo dziękuję Wam za to, że podjęliście mój apel.

Każde zdjęcie jest zachwycające i absolutnie wyjątkowe!

Mam cichą nadzieję, że galeria jeszcze się powiększy, że niektóre dzieci i ich Rodziny zdecydują się jeszcze dołączyć do tego wirtualnego dzieła, naszego świadectwa wiary i modlitwy. Wystarczy przesłać zdjęcia na e-mail, MMS-a lub przez Facebooka.

Aby powiększyć zdjęcia, wystarczy w nie kliknąć, a następnie przesuwać strzałkami: <— —>

Dodaj komentarz

Nie możesz skopiować treści tej strony.