Rekolekcje o Miłości Miłosiernej

Ks. Sławomir Wądołek od wielu lat znany jest z opracowywania nowych, autorskich rekolekcji i propozycji formacyjnych. Tak było i tym razem. Dla Parafian i Gości zostały zorganizowane Rekolekcje o Miłości Miłosiernej. Oparte były w znacznej mierze na duchowości św. Teresy od Dzieciątka Jezus oraz zbliżone do duchowości św. Dobrego Łotra, którego można śmiało nazwać „świadkiem i ikoną Miłości Miłosiernej Boga”.

Rekolekcje odbywały się – podobnie jak REO – 9 tygodni. Około 160 osób spotykało się co tydzień w Skierkowiźnie na wspólnej modlitwie, katechezie i grupach dzielenia. Otrzymywali też kartki z tygodniowym rozważaniem do osobistej modlitwy. Na koniec odbyła się wyjątkowa modlitwa, w której wszyscy powierzyli się Miłości Miłosiernej.

Rozważania rekolekcyjne dotyczyły ważnych spraw życia duchowego. Mówiliśmy o istocie wiary, powołaniu do świętości, prawdziwej pokorze, wzroście duchowym, grzechu, a przede wszystkim o zaufaniu do Boga w każdej życiowej sytuacji.

Na koniec uczestnicy mieli okazję złożyć świadectwa otrzymanych łask na ręce ks. Proboszcza. Były wśród nich uzdrowienia fizyczne i duchowe, a także np. poprawa relacji rodzinnych. Za każdą łaskę oddajemy cześć i c犀利士 hwałę Wszechmogącemu Bogu, Ojcu miłosiernemu.

Dodaj komentarz

Nie możesz skopiować treści tej strony.